1 szt. ETH więcej od czasu zrobienia depozytu
       Zwiększona ilość ETH po miesiąc

PLUS TOKEN - SUPER MOBILNY PORTFEL ONLINE DO SKLEPU WALUTY CRYPTO

Plus Token z dumą ogłosił swój super mobilny portfel online, który jest nową globalną opcją rewolucyjną do przechowywania kryptowaluty. Unikalny portfel jest przeznaczony wyłącznie dla użytkowników telefonów z systemem Android i iOS. Tak więc, jeśli potrzebujesz mobilnego portfela, który gwarantuje bezpieczeństwo kryptowaluty lub chcesz wydawać pieniądze w podróży bez stresu, nie szukaj dalej, ponieważ Plus Token jest najlepszym wyborem.
Plus Token to mobilny portfel online do przechowywania Twojej kryptowaluty za pomocą koncepcji dzielenia się zyskami; ten portfel Plus token jest jak blockchain.info i coinpayments.net, portfel online. Jednak super portfel token pozwoli Ci zarobić na zainteresowanie (koncepcja dzielenia zysków). System arbitrażu AI-psy, zysk z wymiany, dochód z wydobycia i świadczenia z tytułu odwołania będą miały określony procent użytkowników.
Dodatkowo wielowalutowy portfel token pozwala użytkownikom przechowywać 8 głównych monet kryptograficznych: Pluscoin, Bitcoin, ethereum, bitcoin cash, Litecoin, XRP, Dogecoin, EOS i Dash coin. Portfel ma 10 warstw ochrony kryptograficznej. Oryginalny rdzeń technologiczny zespołu Samsung został opracowany przez laboratorium badawczo-rozwojowe w Seulu w Korei Południowej.

Plus Token AI-Dog, przechowuj swoją kryptowalutę i dziel się zyskiem

Ø System arbitrażu AI-psy
Ø Zysk z wymiany
Ø Dochód górniczy
Ø Korzyści z odniesień.

Inteligentny robot AI-Dog
(Uwaga: Minimalny depozyt 500 USD powyższej monety (na typ monety) w celu aktywacji AI-Dog, podziału zysków Arbitrage (6% -18% miesięcznie) + prowizja 10 prowizji szerokość i pionowa 10 poziom głębi 1. poziom 100% zysku i 2. poziom do 10 poziomu 10% Na przykład masz dwa bezpośrednie polecenia, a otrzymasz pionową głębokość do 2 poziomów prowizji. Jeśli masz 3 bezpośrednie polecenia, możesz otrzymać prowizję do pionowej głębokości 3 poziomów w twoim zespole, czyli maksymalnie 10 poziomów, jeśli masz 10 bezpośrednich poleconych. 
Depozyt
Jesteś zainteresowany ?
Napisz do mnie 
https://www.facebook.com/jakub.olejarz.58

Link do prezentacji 
https://vimeo.com/320590538
 hasło: plustoken.pl