Poszukiwania najlepszej giełdy kryptowalut to zadanie, które czeka każdego, kto chce skorzystać na rozwoju technologii blockchain. Inwestycja w kryptowaluty to najprostszy sposób na stanie się „udziałowcem” technologicznej zmiany, zapoczątkowanej przez Bitcoina. Poniżej przedstawiłem  i w pewnym stopniu opisałem kilka giełd kryptowalut z których sam korzystam i osobiście polecam.
.

1.

Giełda BitBay jest to Polska giełda i jedna z najlepszych, najszybszych i najbezpieczniejszych giełd na świecie. Giełda BitBay jest zarejestrowana w Polsce i służy głównie do wpłacania i wypłacania naszych pieniędzy oraz do przelewania naszych środków między innymi giełdami, FutureNet i innymi programami internetowymi w których działamy oraz oczywiście do zakupu popularnych kryptowalut.
Strona posiada sieć nowoczesnych zabezpieczeń. Otrzymała również certyfikat od polskiego Ministerstwa Cyfryzacji.

Link do darmowej rejestracji:

.Prezentacja giełdy BitBay:Wersja 3.0 (Aktualna)
.

Na giełdzie BitBay mamy obecnie 11 kryptowalut
Oraz możliwość wymiany na FIATY 
.

Program partnerski (Promuj BitBay i zarabiaj 20%)
.

Wpłacać na giełde BitBay można głównie poprzez Przelew bankowy i poczte Polską

Wypłacać możemy głównie poprzez Bankomat Euronet i Przelewem zwykłym
Na giełdzie BitBay możemy wypłacać swoje środki z bankomatów Euronet BEZ KARTY podając dwa kody które przychodzą nam jeden na telefon drugi na email.

Jak wypłacać z FutureNet i Giełdy BitBay w bankomacie Euronet (SkyCash).

.

Karta BitBay
Korzyści z posiadania karty:
.

2.
Binance jest to największa giełda na świecie jeżeli chodzi o dzienny Volumen który sięga tam ponad 2 MILIARDY dolarów. Obecnie jej siedziba została przeniesiona z Chin na Malte.
Na Binance jest ponad 120 rzadkich kryptowalut.
Giełda posiada szereg różnych zabezpieczeń oraz bardzo niskie prowizje.

Link do darmowej rejestracji:
.

Program polecający
.

Giełda Binance posiada własną Kryptowalute:
Binance Coin (BNB) - to wewnętrzna kryptowaluta giełdy Binance.com, funkcjonująca na łańcuchu Ethereum. Niewiele więcej wiadomo o szczegółach technicznych (poza wdzięczną nazwą Binance = binary + finance). Podczas ICO wyemitowano miliony BNB, a ostateczna liczba tokenów szacuje się na 200 milionów – 50% zostało sprzedanych na ICO, 40% trafiło do teamu na rozwój giełdy, a 10% do wczesnych inwestorów. Najważniejszą zachętą do kupowania Binance Coin w initial coin offering była (zrealizowana) obietnica pięćdziesięcio-procentowej zniżki na opłaty transakcyjne, prowizje za trading, opłaty za uczestnictwo w ICO na Binance Launchpad lub opłaty za przyjęcie na giełdę.
.

3.
Giełda CoinDeal jest to giełda której założycielami są 3 Polacy ,ale nie jest zarejestrowana w Polsce. Giełda współpracuje z firmą FutureNet.

Piorytetem dla twórców giełdy jest zapewnienie bezpieczeństwa:
- Najbardziej zaawansowane standardy SSL,
- Obowiązkowa, dwuetapowa weryfikacja 2FA
- Powiadomienia e-mail o każdej próbie logowania się z nowego adresu IP
- Giełda chroniona jest przez zabezpieczenia CloudFlare
-itd.

Możliwość wymiany kryptowalut na FIATY: BTC/EUR 

Link do darmowej rejestracji:

.
Nieliczne funkcje wymiany:
.

Program Partnerski 
Za każdą zaproszoną przez Was osobę, która zarejestruje się z Waszego ref linka, otrzymacie 20% wartości jej fee. Co więcej, przez pierwsze 3 miesiące otrzymacie 50% wartości opłat transakcyjnych zaproszonych przez Was osób.
.

System głosowania
To właśnie WY będziecie decydować jakie kryptowaluty giełda wdroży poprzez oddawanie głosów na swoich faworytów. Co trzy tygodnie waluty z pierwszej piątki, które uzyskały ponad 1000 głosów, zostaną wprowadzone przez Coindeal.com.
.

4.
Bittrex to Amerykańska giełda z siedzibą w Las Vegas, która zapewnia możliwość obrotu ponad 190 kryptowalut.
Jedna z najbardziej lubianych giełd altów. Jej popularność przerosła najśmielsze oczekiwania jej twórców, W 2017 roku giełda nie będąc w stanie obsłużyć wszystkich chętnych jako jedna z pierwszych zamknęła przyjmowanie nowych użytkowników. Obecnie rejestracja otwarta.

Wszystkie transakcje na giełdzie mają prowizję 0,25%.

Minimalna wartość wystawianej oferty wynosi 100,000 Satoshi

Bittrex umożliwia włączenie dwuskładnikowego uwierzytelniania (2FA) przy użyciu aplikacji Google Authenticator. Giełda użytkownikom bez włączonego 2FA zmniejszyła limity wypłat, aby zachęcić do włączenia tej funkcji.

Link do darmowej rejestracji:
.

5.
Poloniex ma siedzibe w USA. Jedna z najbardziej znanych giełd kryptowalut na świecie. Lider w handlu z dźwignią oraz obrocie Ethereum.

Na giełdzie znajdziemy ponad 60 kryptowalut

Poloniex jak większość giełd umożliwia zabezpieczenie swojego konta za pomocą Two-Factor Authentication (2FA) przy użyciu aplikacji Google Authenticator. 2FA służy zarówno do logowania, jak i zatwierdzania wypłat.

Link do darmowej rejestracji: