Jak zarabiać w internecie bez wkładu własnego

ComperiaLead.pl jest to program partnerski, który pozwala nam użytkownikom zarabiać nawet w przypadku gdy nie posiadamy własnych pieniędzy. Do chwili obecnej zarejestrowanych jest już 6 tysiące Partnerów. Spółka jest notowana na GPW, co świadczy o jej wiarygodności.
Kliknij, aby edytować treść...
Programy parnetrskie takie jak ComperiaLead lub Money2Money w których polecamy dany produkt innym użytkownikom w zamian za wynagrodzenie. Możemy polecać np: Konta bankowe, pożyczki, produkty dla firm, itd. prawie wszystko co chcemy.

Zastanówmy się skoro program/firma, a ma do wyboru zrobić reklame np w: Tv, radio itp i płacić duże pieniądze za niewiadomą skuteczność, ponieważ ludzie zobaczą reklamę i może 7% z nich się zainteresuje tematem (A za takie reklamy większość osób wie, że kosztują naprawdę bardzo dużo) WIĘC WOLĄ płacić NAM użytkownikom za to, że my promujemy ich usługi. Wiadomo, lepiej płacić za efekty – Ty polecasz usługi Firmy,a ludzie u niej kupują, a Tobie płacą za sprzedaż.

Jakie produkty najlepiej polecać:

- Konta bankowe (osobiste) - nawet 150zł od każdej osoby która założy konto z naszego linku.
- Szybka gotówka (pożyczki) - Np. pożyczamy 100zł w ViVusie i od razu oddajemy 100zł. Dostajemy 140zł prowizji. (UWAGA- Proszę patrzeć które pożyczki są za darmo tzn. np w ViVusie przy pierwszej pożyczce nie ma żadnych opłat ile pożyczamy tyle oddajemy)

Dobra wiemy co to mniej więcej są programy partnerskie, ale teraz pewnie myślicie ,że polecanie to pewnie będziecie musieli chodzić i truć znajomym głowę i że do tego potrzeba masę ludzi i na logikę dla was to może nie mieć sensu.
W internecie są miliony ludzi wystarczy wiedzieć jak do nich dotrzeć. Zainteresowanym moge wysłać plan marketingowy jak dotrzeć i do jakich osób.

Dodam tylko, że za jedną ,,sprzedaż” lub ,,polecenie” (Nie wiem jak dokładnie to nazwać) dostajemy nawet ok 100 zł a ten produkt jest darmowy. Czyli osoba, która skorzysta z oferty nic na tym nie traci, a my zarabiamy nawet 150zł od JEDNEGO PRODUKTU, a tych produktów akcji jest naprawdę bardzo dużo więc można sobie łatwo obliczyć.
Dodatkowo chce dodać, że wypłaty w ComeriaLead są co miesiac.

Dodatkowe informacje
Rejestracja do ComperiaLead

W procesie rejestracji wpisujemy:
-Nazwa użytkownika/Nick-> Niektórzy mogą mieć problemy więc daje przykład Np. jakub-xd (musi być ,,-” w nazwie)
-Metoda promocji -> Inne działania marketingowe i wpisujemy Facebook + promocja wśród znajomych.
-Bazy mailingowe zaznaczamy NIE
-Pozycjonowanie SEO zaznaczamy NIE
-Doświadczenie TAK lub NIE zależy czy je posiadacie.
-Strony www – nie wpisujecie, chyba, że macie np bloga.
-Jestem zainteresowany promocją – obydwie opcje zaznaczamy.
-Po co im pesel?W wygenerowanych rachunkach za które otrzymujemy wynagrodzenie musi widnieć pesel, wszystko jest legalnie rozliczane z US i takie są wymogi.

Informacje o kontach bankowych
Konta bankowe możemy nawet zakłądać sobie sami. Zakładamy konta np. w 5 bankach i dostajemy prowizje, oczywiście można polecać również rodzinie, znajomym itd.

O czym warto pamiętać przy zakładaniu konta w banku: 

-Dane muszą być prawdziwe

-Numer telefonu musi być prawdziwy (Spokojnie nie będą dzwonić i nękać nas ofertami czy coś zadzwonią tylko raz w celu potwierdzenia danych)

-Sposób zawarcia umowy najlepiej polecam poprzez kuriera (My nie ponosimy żadnych kosztów wszystkie koszta ponosi bank-kurier tylko przyjeżdża i wręcza nam papiery w których są nasze informacje do konta)

-Konta są całkowicie darmowe i później można je zamknąć (Zamknięcie kont również jest darmowe i można to zrobić przez internet) 

-Jeśli chcesz aby było darmowe nie zamawiaj karty.

-Przy zakładaniu nie wybieraj dodatkowych produktów, typu dodatkowe zgody ustawiaj na minimum, aby tylko konto było aktywne.

-Zwróć uwagę na to, że rejestracje kont musisz przeprowadzić od początku do końca, aż do aktywacji (Czyli do zalogowaniu się na konto) wtedy dostajemy prowizje.
Kliknij, aby edytować treść...