Kontrakty i dodatkowe bonusy

Czym jest NasdaCoin, jak zarabiać, jakie produkty ma NasdaCoin. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania. Znajdziesz tu również filmy o NasdaCoin.
Zacznijmy może od tego czym w ogóle jest NasdaCoin. Nasdacoin jest to hybrydowa zdecentralizowana kryptowaluta, open source, peer-to-peer, która umożliwia nam zarabianie na kilka sposobów.

NasdaCoin może być wydobywana przez każdego w dowolnym miejscu na świecie za pomocą Asic lub Rig CPU/GPU na Nasdapool (nasdapool.com) czyli Proof of Work (POW). Możliwość wydobycia mają również osoby, które nie mają wiedzy technicznej przechowując NasdaCoin na prywatnych portfelach dostając w nagrodę „darmowe” NasdaCoin Proof os Stake (POS). (szczegółowe informacje w WhitePaper)
Możesz tak jak w przypadku innych kryptowalut zająć się tradingiem na jednej z kilku giełd: Crex24, CoinDeal, CoinBene. Jednak to moim zdaniem nie jest dla każdego, mało kto jest w stanie odnosić tutaj regularne wyniki. Giełda kryptowalut jest to wciąż dużej mierze spekulacja.
Trzeci sposób to możliwość zakupu kontraktów  i to jest to na co ja w dużej mierze kładę głównie nacisk. Możliwość pomnażania swoich środków w programie opartym w głównej mierze o Kasyno Internetowe.
W związku z strategią rozwoju społeczności NasdaCoin oferuje Program Partnerski, który może pomóc zmienić naszą społeczność w jedną z największych na rynku kryptowalut w bardzo krótkim czasie.

      Na początku byłem pesymistycznie nastawiony Nasdacoin ponieważ nie miał oo realnego produktu, który miał przynosić pieniądze do programu. Jednak jednocześnie postanowiłem sam go przetestować od środka i zakupiłem swój pierwszy kontrakt na próbę za 100$.


Na pewno zastanawiasz się teraz jakie jest ryzyko?
 Powiem krótko DUŻE jak w każdym biznesie. Pamiętaj tutaj nie ma drogi na skróty. To nie lotto i może i dobrze bo prawdopodobieństwo tego, że odniesiemy sukces byłoby znikome. Ja znam ryzyko znam też korzyści jakie są możliwe w NasdaCoin.

                          Każdy kontrakt pracuje 12 miesiecy

Link do rejestracji w Nasdacoin 
https://bo.nasdacoin.io/register/jakubolejarz

              Jak zarejestrować się do Nasdacoin

                     Prezentacja i omówienie platformy Nasdacoin
 Jak wykupić kontrakty w Nasdacoin


Profesjonalna prezentacja NASDACOIN
Link do rejestracji na platformie NASDACOIN
 https://bo.nasdacoin.io/register/jakubolejarz