Nazywam się Jakub Olejarz swoją przygodę z zarabianiem w internecie zacząłem ok. 2 lata temu. Jak już wiecie od roku 2001 zajmuję się rzeźbieniem w drewnie co jest moją pasją i hobby. Wiele osób dla których wykonywałem rzeźby mówiło mi, że oprócz tego, że daje im wspaniały produkt to także dużo radości. To zmotywowało mnie do stworzenia tej strony. Od samego początku kiedy zacząłem rzeźbić wiedziałem, że to będzie mój cel życiowy i nigdy się nie poddawałem. Na początku nie było łatwo jednak na dzień dzisiejszy uważam, że doszedłem do bardzo dobrych efektów z których jestem zadowolony i dumny. W branży rzeźbiarskiej cieszę się 100% zadowoleniem wszystkich klientów, oraz dużym zaufaniem. Postanowiłem również pokazać w jaki sposób można zarabiać w internecie. Współpracując ze mną mozesz nie tylko zacząć zarabiać pieniądze, ale również poznać dużo ciekawych i pozytywnych ludzi. Działając w internecie Ty jesteś swoim własnym szefem i Ty ustalasz czas swojej pracy.
Rzeźbiąc zastanawiałem się dużo razy jak będzie wyglądać moja przyszłość, ponieważ wiąże się to z dużą ilością czasu i energii. Zacząłem więc szukać jak można zarabiać w internecie. Przyznam się szczerze, że na początku nie dowierzałem, że jest to po prostu możliwe i tak proste. Poświęcałem na to kilkanaście minut dziennie. Jeżeli nauczyłeś się kupować i sprzedawać w internecie naucz się też zarabiać. Faktem jest, że w Polsce zarabianie w internecie jest nowością. Jedyną rzeczą jaką żałuję, jest to, że tak późno zacząłem.


Odkąd skończyłem szkołę średnią pracowałem w różnych branżach min. stolarstwo, budownictwo, często wyjeżdźałem za granicę w celach zarobkowych. Zajmowałem się także rolnictwem. Dopiero branża internetowa którą się zainteresowałem dała mi możliwość rozwoju osobistego i finansowego. Poznałem wiele ciekawych i pozytywnych osób. 

Moim celem w życiu jest dojść do wolności finansowej, chciałbym spędzać więcej czasu z rodziną, podróżować oraz w pełni oddawać się swojemu hobby.


Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Jakub Olejarz