Portfele do kryptowalut

Każdy, kto podjął decyzję o zakupie kryptowaluty zanim dokona transakcji powinien wcześniej wybrać portfel kryptowalut. Tak jak z prawdziwymi pieniędzmi, nie nosimy bilonu i banknotów luzem w kieszeni czy torbie, tylko dobrze rozmieszczone w portfelu, który przechowujemy w bezpiecznym miejscu. W realnym świecie mamy całą gamę portfeli: skórzane i materiałowe, pionowe i poziome, zapinane i niezapinane, różne kształty, kolory, różnych producentów. Tak samo w świecie cyfrowych walut istnieje wiele rodzajów portfeli a każda kategoria ma do zaoferowania różniące się między sobą produkty. Portfel kryptowalut jest niezbędny do przechowywania i do dalszego zarządzania kryptowalutami.

Rejestrując się z linku powyżej, jeżeli sprzedasz lub kupisz kryptowalute/y za minimum 100$ dostaniesz gratis 10$ w Bitcoinie.
Coinbase - to najpopularniejszy na świecie portfel kryptowalut. Coinbase to portfel przeglądarkowy z ciekawymi rozwiązaniami usprawniającymi codzienną obsługę portfela kryptowalut. Dysponuje także zestawem narzędzi do obsługi płatności dla biznesu. Pomimo rozszerzonej funkcjonalności nie jest on specjalnie trudny w obsłudze, może więc stanowić ciekawą alternatywę dla każdego użytkownika kryptowalut.

CoinPayments - Jest jednym z najlepszych portfeli działających online i nie pobierających wysokiej prowizji (jedynie 0.50%) 
CP jest portfelem multiwalutowym, co oznacza że możemy trzymać na nim nie tylko najpopularniejszą kryptowalutę na świecie, czyli bitcoin, ale również bardzo dużo innych, które być może powtórzą sukces “pomarańczowego pieniążka”. Aktualnie CoinPayments oferuje obsługę ponad 100 kryptowalut.